HAKKIMIZDA

UTKU Danışmanlık olarak 2007 yılından beri dijital reklam dünyasında dinamik ve yaratıcı bakış açımızla markalarınız için fark yaratıyoruz. Dünyadaki en yeni pazarlama iletişimi teknolojilerini ve tekniklerini yakından izleyip, reklama dinamik ve yaratıcı bir bakış açısı getiriyoruz. İnternet reklamcığının her çeşidini sizlere sunarak, büyük kitlelere ulaşmanızı yani firmanızın tanıtımını sağlıyoruz.

Profesyonel ve kapsamlı çözümlerle , temelde değişim ve gelişimi esas alarak etkin reklam çözümlerini sunmak amacıyla kurulan firmamız ; İnternet mecrasında Firmanızın yer almasına aracılık etmektedir.

Mobil ortamda insanların istedikleri an internet ortamına ulaşmaları, internet reklamcığına diğer klasik reklam türlerine karşı mutlak üstünlük sağlamaktadır.

İnternet reklamcığını her alanda uygulayarak, firmaların kitlesel erişim ve ya özel hedef kitleye erişimine ve Etkileşim düzeyinin en yüksek olduğu dijital ortamda markalaşma imkanı sağlıyoruz Doğru reklam ve doğru mecra ile hedef kitleye ulaşımanızı ve yeni müşterilere ulaşmanızı sağlıyoruz...

UTKU Danışmanlık ; Sahip olduğu 10 yılı aşkın bir deneyim ile entegre interaktif çözümleriyle markaları hedef kitleleri ile yakınlaştırıyor, müşterilerini geleceğe taşıyor.

Türkiyenin en önde gelen Firma ve Holdingleri ile çalışmaya devam eden firmamız güven inşa etmeye devam ediyor.

Bu Doğrultuda ;

Organik Hit, Alexa Hizmeti, Dijital Reklam Hizmetleri, YouTube Video İzleme, Instagram Takipçi - Like, Facebook Beğeni, Twitter Takipçi, Sosyal Medya Yönetimi, Creative Design, Reklam Filmi ve Prodüksiyon, Reklam ve Hava Fotoğrafçılığı, Araştırma Hizmetleri, Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmetlerimizi en etkin şekilde sizlere vermeyi amaçlamaktayız.

Profesyonel Çalışmalar

Organik Hit, Alexa Hizmeti, Dijital Reklam Hizmetleri, YouTube Video İzleme, Instagram Takipçi - Like, Facebook Beğeni, Twitter Takipçi, Sosyal Medya Yönetimi, Creative Design, Reklam Filmi ve Prodüksiyon, Reklam ve Hava Fotoğrafçılığı, Araştırma Hizmetleri, Danışmanlık Hizmeti
//]]>