Marka Yönetimi

Hikaye başlasın…

Firmanızın hikayesini dinliyor ya da oluşturuyoruz. Ardından marka tipini ( resim, kelime, harf ya da kombine marka ) ve firma karakterini ( dişi, erkek, sakin ya da agresif ) belirlemek için renklerinizi, çizgilerinizi oluşturarak logonuzu ve kurumsal kimliğinizi tasarlıyoruz.

Adım adım… Basılı görseller, internet sitesi ve sosyal medya için fotoğraf çekimlerinizi, video çekimlerinizi yapıyoruz.

Biri web sayfası mı dedi ? Dışı hoş, içi boş değil tam anlamı ile dolu dolu web sayfanızı hazırlıyoruz. Üstelik mobil uyumlu ve tüm kurallara uygun yazılım ile…

Birde kağıtta görelim… Basılı görsellerinizi hazırlıyoruz. Katalog, reklam afişleri, dergi tasarımları, basılı ilan tasarımları, kartvizit, billboard gibi görsellerinizi hazırlıyoruz.

Artık aileyiz… Stratejik marka yönetimi tam bu noktada başlıyor. Artık aile gibi ajansımız ve firmanız sürekli iletişim halinde oluyor. Markanızın rakiplerinize göre ön plana çıkmasını sağlayan stratejiyi ve planlamayı belirlemek üzere danışmanlığınızı yapıyoruz.

//]]>