Google News Kaydı

Google News kaydı özellikle haber siteleri için şüphesiz çok önemlidir.

Google News, googlenin bir servisidir ve bu servis sitenizden haberlerinizi alarak kendi haber bölümünde yayınlıyor ve buna bağlı olarak sitenizin hiti bazen 100,000leri dahi bulabiliyor. Yani haber siteleri için çok önemli bir servis ve mutlak suretle başvurulması gerekiyor. Peki Etkili bir google news başvurusu nasıl olmalı ?

Sitenin Google News için Uygun hale getirilmesi.

Kayıt işlemlerini , takibini ve sonuçlandırılmasını uzman personelimiz yerine getirmektedir.

Fakat öncelikle bu servisin editörleri sitenizi inceledikleri için aşağıda hususların eksiğinin olmaması gerekmektedir.

Sitenize Künye bölümü oluşturun ve şunları ekleyin;

İmtiyaz Sahibi / Grantee
Site sahibinin adı yazılır + mail
Genel Yayın Yönetmeni /  Editor in Chief
Farklı bir isim + mail
Editörler / Editors
3 kişiden az olmamak şartıyla farklı isimler ve mail
Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
1 kişiden az olmamak şartıyla farklı isim ve mail
Hukuk Danışmanı / jurisconsult
herhangi bir avukat – mail yazmayın
Mali Müşavir / financial advisor
bir müşavir – mail yazmayın
Reklam /  Advertise
Reklam sorumlusu olarak birisini belirtin ve mailini kesinlikle yazın
Adres
E-Mail
Ve Aşağıdaki yazıyı künye sayfanızın en altına yazınız.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
Sitedeki harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Künye sayfamızı böyle oluşturduktan sonra;

İletişim sayfamızı yapıyoruz. Bu sayfada adres ve kullanıcıların bize ulaşması için bir form mail yeterli.

Ve son olarak ;

Privacy Policy

© Copyrigth 2006 siteniz .com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları siteniz .com’a aittir. siteniz .com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar siteniz .com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
www. siteniz .com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. siteniz .com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

 

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the siteniz .com. However, sometimes the siteniz .com uses third parties to process your information. siteniz .com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the siteniz .com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the siteniz .com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the siteniz .com and its services. When you use siteniz .com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the siteniz .com cookies section of our full Privacy Policy.

 

Yukarıdaki metni kendinize uygun hale getirerek sayfa işlemlerimizi tamamlıyoruz.

//]]>