Google Adwords

Reklamınızı Google’da yayınlayın

Tam olarak sunduğunuz ürün veya hizmetleri Google’da arayan potansiyel müşteriler sizi bulsun. Siz de yalnızca reklamınız tıklanıp web siteniz ziyaret edildiğinde veya telefonla arandığınızda ödeme yapın.

Neden Google AdWords?

Web sitenize yeni ziyaretçiler çekmek, İnternet satışlarını artırmak veya mevcut müşterilerinizin ilgi düzeyini yükseltmek gibi farklı amaçlarınız olabilir. Google AdWords sayesinde hepsi mümkün.

Reklamları, bölgesel veya küresel olarak yayınlayın

Reklamlarınızı belirli ülkelerdeki, bölgelerdeki veya şehirlerdeki ya da işletmenizden veya mağazanızdan belirlenmiş bir uzaklıkta bulunan müşterilere hedefleyin.

Doğru kullanıcılara doğru zamanda ulaşın

Google’daki kullanıcılar, sunduğunuz ürün ve hizmetleri tam aradıkları anda işletmenizi bulabilir.

Bize ihtiyacınız varsa yanınızdayız

Google AdWords ile reklam destek* için bize 0232 482 35 23 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz

 

Yalnızca sonuç aldığınızda para ödersiniz 

Ziyaret yoksa ödeme de yok

Google AdWords’e kaydolmak ücretsizdir. Yalnızca kullanıcılar reklamınızı tıklayıp web sitenizi ziyaret ettiğinde veya sizi aradığında ödeme yaparsınız. Diğer bir deyişle, reklamınız işe yaradığında para ödersiniz.

Size uygun bütçe tutarıyla başlayın

Size en uygun bir günlük bütçeyle başlatıp ve daha sonra aldığınız sonuçlara göre bütçenizi ayarlayalım. Birçok işletme en az 20 – 30 TL tutarında bir günlük bütçeyle iyi bir başlangıç yapmaktadır.

Konsept Basittir 

Ürünleriniz ve hizmetleriniz ile ilgili anahtar kelimeler girersiniz. Ve ardından AdWords, söz konusu kelimeler veya alakalı kelimeler için arama yaptığında reklamınızı Google’da gösterir. Öyleyse, AdWords Nasıl Çalışır? Cam tamiri için arama yaptığınızı varsayalım; Google, milyarlarca web sayfasını, bloğu ve dizini tarayarak cam tamiriyle en alakalı olan reklamları bulur. AdWords, işletmenizi Google’da birçok potansiyel müşterinin görmesini sağlamanıza yardımcı olabilir. Kullanıcılar arama yaparlar, reklamlarınıza tıklarlar ve müşteriniz haline gelirler.

AdWords İşinizi büyütmenize Yardımcı Olur AdWords’ün işletmenizi nasıl büyüteceğine dair bir örnek inceleyelim; Kendi bölgenizdeki müşterileri çekmek istediğinizi varsayalım; AdWords, reklamlarınızın ne zaman ve nerede görüneceğine olanak sağlar. Yani Reklamlarınızı; eyaletinizdeki, bölgenizdeki, şehrinizdeki veya mahallenizdeki kullanıcılar sizinki gibi işletmeleri aradığında reklamlarınız arama sonuçlarının üstünde veya yanında görünecek şekilde hedefleye bilirsiniz.

Bize Ulaşın , Profesyonel ekibimizle çalışın

0232.482 35 23

 

 

//]]>